Knihy o seberozvoji nejen pro podnikatele, které ti rozšíří obzory

Jsi zapřísáhlým konzumentem čistě audiovizuálního obsahu? Nepodceňuj sílu knih. Čtení je klíčem k obohacení mysli a rozšíření obzorů. Než se ale začneš topit v nepřeberném množství must-read publikací, zkoukni náš top výběr 6 seberozvojových knih, kterým dáváme zelenou. A kdyby čtení přeci jen nebyla tvoje parketa, na konci článku najdeš tip na šikovnou vychytávku jménem Blinkist.

knihy

  1. Proč spíme – Matthew Walker

Ne náhodou se nám po večerech klíží víčka. Novodobé vědecké výzkumy konečně poodhalily tajemství spánku. V knize Proč spíme dokázal přední neurovědec Matthew Walker fascinujícím způsobem objasnit vliv obyčejného spaní na zdraví, myšlení, paměť ale i fyzický stav člověka. V době, kdy se podnikatelé snaží vybalancovat práci a odpočinek, je návod na kvalitní spánek k nezaplacení. Navíc knihu vřele doporučil i sám velikán Bill Gates. A to už stojí za přečtení.

Fyq9tIququfKg94GMMUNhkMSaAu1G42y4UmxQrPCmMmusTYL qBzr1EmiNxefNN80on3gQE9 jf7ZN2uqyvSXscwxZdoFjR NQnGM3CHKxoHxU wehdmFvCmFDlRNUpnvatV9uCior926 jp - Knihy o seberozvoji nejen pro podnikatele, které ti rozšíří obzory

  1. Ogilvy o reklamě v digitálním věku – Miles Young

Kdo nezná Davida Ogilvyho, nemůže si říkat markeťák. Nejrespektovanější businessman 20. století vydal svůj bestseller již před více než 30. lety. Miles Young naštěstí převedl jeho nejvýznamnější objevy ze světa marketingy do nové digitální doby. V jeho knize Ogilvy o reklamě v digitálním věku najdeš cenné zkušenosti přímo z praxe, ukázky kampaní gigantů jako je Coca-Cola, Louis Vuitton nebo IMB, ale i přešlapy marketingových odborníků. Tak co? Jsi připraven odhalit tajemství reklamy 21. století?  

knihy
  1. Od nuly k jedničce – Peter Thiel

Přijde ti, že v dnešní době, už nejde vymyslet nic originálního? Peter Thiel tě vyvede z omylu. Ve své knihy Od nuly k jedničce napovídá nejen začínajícím podnikatelům, jak nepropadnou stagnaci a konvenčnímu myšlení. Nech se inspirovat rebelskými názory na důležitost monopolů a originalitu na trhu. Nauč se o inovacích přemýšlet jinak a možná právě ty přijdeš s myšlenkou, která zkrátka nebude mít konkurenci a změní svět.  

l206436 - Knihy o seberozvoji nejen pro podnikatele, které ti rozšíří obzory
  1. Moderní time management – Kevin Kruse

Neúprosný boj s časem pravidelně dovádí řadu podnikatelů na pokraj šílenství. Kevin Krus provedl hloubkový výzkum více než dvou set úspěšných podnikatelů, studentů, miliardářů a sportovců a přišel s řešením. V knize Moderní time management najdeš ověřené tipy, díky kterým zvýšíš svoji produktivitu a získáš drahocenný volný čas sám pro sebe. Autor mimo jiné vysvětluje, jak se soustředit na priority, zvýšit produktivitu, vyhnout se prokrastinaci nebo s ní aspoň úspěšně bojovat a jak lépe využít svůj čas pro rozjezd úspěšného podnikání.

124527 1 350 0 fit - Knihy o seberozvoji nejen pro podnikatele, které ti rozšíří obzory

Chceš návod na time management v kostce? Pak si přečti náš článek Jak na Time management aneb efektivní organizace času

  1. Nekomplikujte to! – Richard Koch & Greg Lockwood

Richard Koch a Greg Lockwood ve své knize Nekomplikujte to! radí, jak začít dělat věci jednoduše. Zdůrazňují význam jednoduchosti v produktech, službách a strategiích. Své rady a poznatky představují pomocí příběhů úspěšných firem jako je Ikea, Apple, Google a mnoho dalších. Princip zjednodušování ti může pomoct nejen při každodenním rozhodování, ale i při vybudování efektivnějšího podnikání. 

nekomplikujte to - Knihy o seberozvoji nejen pro podnikatele, které ti rozšíří obzory

  1. Před-svědčování – Robert B. Cialdini

Ovládat umění přesvědčování se může hodit i jinde než jen v podnikání. Světově uznávaný sociální psycholog přináší nejnovější a především studiemi a experimenty ověřené poznatky z oblasti ovlivňování. V knize Před-svědčování sdílí nejúspěšnější metody a strategie, které ti pomohou přivést oponenty na svou stranu. Staň se mistrem vlivu a otevři si dveře nevídaným příležitostem. 

- Knihy o seberozvoji nejen pro podnikatele, které ti rozšíří obzory

Blinkist: Klíčové myšlenky – nejlepší knihy v tvojí kapse

Nebaví tě číst, nebo na to prostě nemáš čas? Vyzkoušej aplikacii Blinkist. Ta ti v dnešním rychlém světě umožní „přečíst“ knihu během pouhých 15 až 20 minut. Shrnuje nejdůležitější body z tisíců non-fiction knih do krátkých, stravitelných „blinků“, které můžeš číst nebo poslouchat kdykoliv a kdekoliv. Nasaj moudrost nejlepších seberozvojových knih dřív, než dojedeš do práce nebo než si vypiješ odpolední kávu. 

Poučení na závěr?

Podnikání je cestou plnou výzev a úžasných příležitostí, které nedokáže využít každý Nebuď Xindl a nenech si ujet vlak.   Uč se a rozvíjej své dovednosti, které ti pomohou uspět. Jak se říká, vzdělávání je klíčem k úspěchu. Tak vezmi knihu nebo svůj smartphone a začni čerpat informace i inspirace.


Warning: Undefined variable $displayForm in /data/web/virtuals/3598/virtual/www/domains/freshstart.cz/wp-content/themes/freshstart-theme-1.0.1/single-post.php on line 71

|